Enjoy the full Flashscore experience: Website | Android | iOS
Football » 09.05.2024 » All Games
Bet on Football from your mobile with 1xBet!
EUROPE: Europa League - Play Offs
21:00Atalanta - Marseille -:-21:00Bayer Leverkusen - AS Roma -:-
EUROPE: Europa Conference League - Play Offs
21:00Olympiacos Piraeus - Aston Villa -:-SOUTH AMERICA: Copa Libertadores - Group Stage
00:00Huachipato (Chi) - Gremio (Bra) -:-00:00Talleres Cordoba (Arg) - Barcelona SC (Ecu) -:-
02:00Alianza Lima (Per) - Cerro Porteno (Par) -:-
02:30Botafogo RJ (Bra) - LDU Quito (Ecu) -:-
02:30Cobresal (Chi) - Sao Paulo (Bra) -:-
04:00Millonarios (Col) - Bolivar (Bol) -:-
00:00Liverpool M. (Uru) - Palmeiras (Bra) -:-
00:00San Lorenzo (Arg) - Ind. del Valle (Ecu) -:-
ALBANIA: First Division
16:00Bylis - AF Elbasani -:-ARGENTINA: Copa Argentina
23:05Colon Santa Fe - Los Andes -:-ARGENTINA: Reserve League - First stage
00:00Central Cordoba 2 - Platense 2 -:-20:00Argentinos Jrs 2 - Atl. Tucuman 2 -:-
20:00Gimnasia L.P. 2 - Barracas Central 2 -:-
20:00Instituto 2 - Ind. Rivadavia 2 -:-
20:00Tigre 2 - Newells Old Boys 2 -:-
00:00Boca Juniors 2 - Defensa y Justicia 2 -:-
ARMENIA: Premier League
14:00Pyunik Yerevan - Van -:-17:00Ararat Yerevan - Noah -:-
ARMENIA: First League
13:00PostponedBKMA 2 - Noah 2 -:-13:00PostponedFC Gandzasar - Pyunik Yerevan 2 -:-
13:00PostponedLernayin Artsakh - Ararat-Armenia 2 -:-
13:00PostponedMika Jerevan - Ararat Yerevan 2 -:-
13:00PostponedNikarm - Alashkert 2 -:-
13:00PostponedOnor - Urartu 2 -:-
13:00PostponedShirak Gyumri 2 - Syunik -:-
14:00Mika Jerevan - Alashkert 2 -:-
ASIA: AFC Asian Cup Women U17
10:00Philippines U17 W - North Korea U17 W -:-13:00South Korea U17 W - Indonesia U17 W -:-
AUSTRIA: Regionalliga East
17:30Leobendorf - Neusiedl -:-AUSTRIA: Regionalliga West
16:00Bischofshofen - Saalfelden -:-AUSTRIA: Karnten
10:30Atus Velden - St. Jakob/Ros -:-11:00KAC 1909 - Atus Ferlach -:-
11:00SV Kraig - Treibach -:-
AUSTRIA: Oberosterreich
15:00Friedburg - Bad Ischl -:-16:00Pregarten - Mondsee -:-
17:00SPG Wels II - Perg -:-
AUSTRIA: Salzburg
14:30Golling - USK Anif -:-17:00UFC Siezenheim - TSU Bramberg -:-
AUSTRIA: OFB Cup Women
14:00St. Polten W - Austria Vienna W -:-AZERBAIJAN: I Liqa
14:00Araz Saatli - MOIK Baku -:-14:30Shamakhi - Karvan -:-
15:00Imisli FK - Lokbatan -:-
15:00Mingachevir - Zaqatala -:-
BAHRAIN: Premier League
18:00Al-Hala - Sitra -:-18:00Al-Hidd - Busaiteen -:-
18:00Al-Najma - Manama Club -:-
BELARUS: Vysshaya Liga Women
13:30Smorgon W - Vitebsk W -:-BELGIUM: Belgian Cup
15:30Royale Union SG - Antwerp -:-BRAZIL: Serie B
02:00America MG - Vila Nova FC -:-BRAZIL: Gaucho 2
00:00Aimore - GE Bage -:-00:00Lajeadense - Inter Santa Maria -:-
00:00Monsoon - Sao Gabriel -:-
00:30Brasil Farroupilha - Gaucho -:-
00:30Frederiquense - Veranopolis -:-
00:30Passo Fundo - Esportivo -:-
BRAZIL: Maranhense - Play Offs
00:30Maranhao - Moto Club -:-BRAZIL: Copa Espirito Santo - First stage
00:00Porto Vitoria - Real Noroeste -:-BRAZIL: Brasileiro U20
20:15Cruzeiro U20 - Internacional U20 -:-00:00Fortaleza U20 - Santos U20 -:-
00:00Gremio U20 - Flamengo RJ U20 -:-
BRAZIL: Brasileiro A3 Women
21:30Porto Velho W - Rio Negro W -:-BURUNDI: Coupe du President
15:00Lumiere de Ngozi - Flambeau du Centre -:-15:00Rukinzo - Kayanza -:-
CANADA: Championship
01:00Atl. Ottawa - Pacific FC -:-CHILE: Primera B
01:00San Luis - U. De Concepcion -:-COLOMBIA: Copa Colombia
23:00Envigado - Cartagena -:-02:30Pereira - Fortaleza -:-
COSTA RICA: Primera Division - Clausura
23:00Guanacasteca - Zeledon -:-03:00AD Santos - Alajuelense -:-
04:00Herediano - Puntarenas FC -:-
DENMARK: Landspokal Cup
17:00Silkeborg - Aarhus -:-DR CONGO: Ligue 1 - Relegation Group
13:30Sanga Balende - Tshinkunku -:-ECUADOR: Serie B
02:00Manta - San Antonio -:-EGYPT: Premier League
15:00El Ismaily - El Daklyeh -:-18:00Smouha - ZED -:-
18:00Zamalek - Enppi -:-
ENGLAND: League Two - Play Offs
21:00MK Dons - Crawley -:-ENGLAND: Professional Development League
14:00Wigan U21 - Crewe U21 -:-ESTONIA: Meistriliiga Women
19:00Viimsi JK W - Saku Sporting W -:-ETHIOPIA: Premier League
14:00Fasil Kenema - Bahir Dar Kenema -:-17:00Dire Dawa - Adama City -:-
EUROPE: Euro U17 Women
13:00Belgium U17 W - Portugal U17 W -:-15:30Spain U17 W - Poland U17 W -:-
FAROE ISLANDS: Faroe Islands Cup
15:00TB Tvoroyri - Toftir -:-16:00B36 Torshavn - NSI Runavik -:-
17:00Streymur - HB Torshavn -:-
FINLAND: Suomen Cup
14:00Jazz Pori - TPS -:-17:00PuiU - GrIFK -:-
FINLAND: Kansallinen Liiga Women
13:15KuPS W - HJK W -:-GEORGIA: Liga 3
14:00Betlemi - Zestafoni -:-14:00Gardabani - Bakhmaro -:-
14:00Matchakhela - Gonio -:-
14:00Merani Martvili - Borjomi -:-
14:00Merani Tbilisi - Loco. Tbilisi 2 -:-
14:00Meshakhte Tkibuli - Gori -:-
14:00Varketili - Guria -:-
18:00Orbi - Iberia 1999 2 -:-
GERMANY: Oberliga Westfalen
15:00Preussen Munster 2 - Brunninghausen -:-GERMANY: Oberliga Baden-Württemberg
15:30Bietigheim-Bissingen - Nottingen -:-15:30Denzlingen - Normannia Gmund -:-
15:30Goppinger - Backnang -:-
15:30Mutschelbach - Villingen -:-
15:30Pforzheim - Ravensburg -:-
15:30VfR Mannheim - FC Holzhausen -:-
GERMANY: DFB Pokal Women
16:00Bayern Munich W - Wolfsburg W -:-GREECE: Super League 2 - Promotion Group
15:00Athens Kallithea - PAE Chania -:-15:00Ilioupoli - Kalamata -:-
ICELAND: Division 1
18:00Njardvik - Dalvik/Reynir -:-18:00Thor Akureyri - Afturelding -:-
ICELAND: Besta deild Women
18:00Tindastoll W - Fylkir W -:-18:00Vikingur Reykjavik W - Thor/KA W -:-
IRAQ: Stars League
17:00Al Naft - Erbil -:-17:00Al Shorta - Baghdad -:-
17:00Al Wasat - Al Kahraba -:-
17:00Naft Missan - Al-Hudod -:-
ISRAEL: Ligat ha'Al - Championship Group
18:30Hapoel Haifa - Sakhnin -:-18:30H. Beer Sheva - Maccabi Bnei Raina -:-
JORDAN: Premier League
17:00Al Salt - Aqaba -:-17:00Shabab Al Ordon - Al Ahli -:-
19:45Al Hussein - Al Jalil -:-
KAZAKHSTAN: First Division
12:00Aktobe 2 - Kairat Almaty 2 -:-12:00Okzhetpes - Altai -:-
15:00Kaisar Kyzylorda 2 - Arys -:-
15:00Turkistan - Ekibastuz -:-
KYRGYZSTAN: Premier Liga
14:00Abdish-Ata - Alga -:-14:00Neftchi Kochkor-Ata - Aldier -:-
LEBANON: Premier League - Losers stage
15:00Al Hikma - Al Ghazieh -:-15:00Al Sahel - Al Ahli Nabatiya -:-
15:00Tadamon - Tripoli -:-
LUXEMBOURG: Luxembourg Cup
19:30Hesperange - Niedercorn -:-MYANMAR: MNL League Cup
11:00Ayeyawady - Dagon -:-11:00Dagon Port - Silver Stars -:-
11:00Thitsar Arman - Rakhapura United -:-
11:30Yadanarbon - Myawady -:-
NORWAY: Division 3 - Group 1
13:00Stord - Floro -:-NORWAY: Division 3 - Group 2
14:00Vidar - Vindbjart -:-NORWAY: NM Cup
18:00Stromsgodset - Lillestrom -:-NORWAY: Norway Cup Women
13:00Steinkjer W - Bossmo & Ytteren W -:-16:00Raufoss W - Sogndal W -:-
SAUDI ARABIA: Saudi Professional League
17:00Al Feiha - Al Fateh -:-17:00Al Riyadh - Al Taawon -:-
20:00Al Akhdoud - Al Nassr -:-
SIERRA LEONE: Premier League
18:30Freetown City - East End Lions -:-SOMALIA: National league
14:30Sahafi - Dekedda -:-SOUTH AMERICA: Copa Sudamericana - Group Stage
00:00Rayo Zuliano (Ven) - Athletico-PR (Bra) -:-00:00Sp. Luqueno (Par) - Coquimbo (Chi) -:-
02:00Cuiaba (Bra) - Metropolitanos (Ven) -:-
02:00Nacional Potosi (Bol) - Fortaleza (Bra) -:-
02:30Sportivo Trinidense (Par) - Boca Juniors (Arg) -:-
00:00Belgrano (Arg) - Delfin (Ecu) -:-
SWEDEN: Division 1 - Norra
12:00Umea FC - Stocksund -:-14:00Friska Viljor - Assyriska FF -:-
14:30Pitea - Vasalund -:-
SWEDEN: Division 1 - Södra
13:00Eskilsminne - Onsala -:-13:00Olympic - Angelholm -:-
13:00Torslanda - Falkenberg -:-
13:00Tvaaker - Norrby -:-
14:00Torns - Jonkoping -:-
16:00Oskarshamn - Lunds -:-
SWEDEN: Division 2 - Norra Götaland
14:00Ahlafors IF - Kumla -:-14:00IFK Skovde - Motala -:-
14:00Saffle SK - Kongahalla -:-
SWEDEN: Allsvenskan Women
15:00IF Brommapojkarna W - Pitea W -:-15:00Orebro W - Kristianstad W -:-
15:00Trelleborg W - AIK W -:-
15:00Vittsjo W - Linkoping W -:-
SWITZERLAND: Challenge League
18:00Aarau - Sion -:-18:00Stade Nyonnais - Bellinzona -:-
18:00Wil - Baden -:-
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
13:00Mtibwa Sugar - Tabora United -:-15:00Ihefu - JKT Tanzania -:-
17:15Azam - Simba -:-
19:30Namungo - Geita Gold -:-
UKRAINE: Premier League
14:30Kolos Kovalivka - FK Zorya Luhansk -:-USA: MLS Next Pro
01:00Orlando City B - New York Red Bulls 2 -:-01:30Atlanta United 2 - Carolina Core -:-
01:30Crown Legacy - New England Revolution II -:-
04:00Real Monarchs - Houston Dynamo 2 -:-
USA: USL League One
00:30One Knoxville - Forward Madison -:-USA: USL League Two
01:30Midwest United - Union FC Macomb -:-04:00Monterey Bay 2 - San Francisco City -:-
USA: NISA
04:30Capo - LA Force -:-USA: US Open Cup
01:00Charleston - Tormenta -:-01:00Indy Eleven - San Antonio -:-
01:00North Carolina - Phoenix Rising -:-
01:30New York City II - Colorado Springs -:-
01:30Tampa Bay - Birmingham -:-
02:00Union Omaha - Sporting Kansas City -:-
03:00New Mexico - Real Salt Lake -:-
04:30Las Vegas Lights - Los Angeles FC -:-
04:30Seattle Sounders - Louisville City -:-
USA: NWSL Women
02:00Houston Dash W - Gotham W -:-04:00San Diego Wave W - Utah Royals W -:-
04:00Seattle Reign W - Kansas City Current W -:-
UZBEKISTAN: Pro Liga
15:00Dostlik Tashkent - Mashal Muborak -:-15:00Shortan Guzor - Kokand 1912 -:-
VIETNAM: V.League 1
12:00Gia Lai - Song Lam Nghe An -:-14:15Hanoi FC - Viettel -:-
Bet on Football from your mobile with 1xBet!
Football | Hockey | Tennis | Basketball | Handball | Volleyball | Baseball | Am. football | Rugby Union | More sports »
Flashscore.mobi provides live football scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than Flashscore.com website for technical reasons.